هت‌تریک سیرجانی‌هادر مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا
 

تیم والیبال فولاد سیرجان در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا توانست حریفش را شکست دهد.

به گزارش فارس، چهارمین روز مرحله گروهی بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا دیروز با چهار دیدار در شهر ناخون راتچاسیما تایلند پیگیری شد. تیم‌های العربی قطر و فولاد سیرجان در چهارمین دیدار دیروز در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که با دو برد و ۶ امتیاز در رتبه‌های اول و دوم جدول گروه B قرار داشتند.

سیرجانی‌ها در این دیدار سه بر یک العربی قطر را شکست دادند و با سه برد و ۹ امتیاز صدرنشین جدول شدند و صعود خود به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر قطعی کردند. تیم فولاد سیرجان در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۲ نتیجه را واگذار کرد، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید تا در مجموع سه بر یک فاتح این میدان مهم باشد.

تیم العربی قطر که خوان سیچلو هدایت آن را برعهده دارد، با پذیرش این شکست کارش برای صعود به جمع چهار تیم برتر سخت شد و باید امروز حتماً نماینده ازبکستان را از پیش رو بردارد. فولادی‌ها این مسابقه را با ترکیب رامین خانی، مهدی جلوه، صابر کاظمی، مجتبی قلی‌زاده، آرمین تشکری و علیرضا بهبودی در مناطق یک تا ۶ و مصطفی حیدری به عنوان لیبرو آغاز کردند.

تیم فولاد سیرجان که در دیدارهای اول و دوم خود در مرحله گروهی این رقابت‌ها تیم ریبیسکو نماینده فیلیپین را سه بر صفر و نماینده ازبکستان را سه بر یک شکست داده است، امروز در آخرین رقابت خود در این مرحله و از ساعت ۱۲ به وقت تهران به مصاف داموند فود تایلند می‌رود.

نسخه مناسب چاپ