علیرضا دبیر: تیم‌هایی که در لیگ کشتی پول ندادند کنار بکشند
 

رئیس فدراسیون کشتی گفت: لیگ باید محل درآمدی برای کشتی گیران باشد و تیم‌ها باید برای آن هزینه کنند.

به گزارش مهر، مراسم قرعه کشی بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور امروز در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مراسم گفت: خدا را شکر از زمانی که من آمده ام سومین سالی است که لیگ کشتی را قرعه کشی می‌کنیم.

وی ادامه داد: تیم‌هایی که پول ندادند کنار بکشند. لیگ باید محل درآمدی برای کشتی گیران باشد و اگر قرار باشد تیم‌ها در رسانه‌ها دیده شوند، باید برای آن هزینه کنند.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: لیگ محل مناسبی برای کسب درآمد کشتی‌گیران است. تیمی که ۳ یا ۴ میلیارد هزینه می‌کند مطمئناً سرگروه می‌شود، نه تیمی که ۲۰۰ میلیون هزینه کرده است.

دبیر تصریح کرد: اینکه مقام معظم رهبری برای کشتی آزاد و فرنگی ما در فاصله چند روز پیام می‌دهد یعنی اتفاق بزرگی افتاده است و ما همه باید تلاش کنیم که کشتی را بالا بیاوریم.

دبیر اظهار داشت: نگاه ما المپیک پاریس است. فریب این مسابقات جهانی را نخوریم. لیگ را باید طوری برنامه ریزی کرد که بعد از مسابقات المپیک و جهانی اهمیت کافی داشته باشد.

با رئیس سازمان لیگ شرط گذاشتیم که امسال هم همینطور پای کار بایستد، چون این لیگ آبروی کشتی است. تیمی که در کشتی به دنبال پول باشد به هیچ چیز نمی‌رسد و در کشتی باید عاشق آن باشید.

نسخه مناسب چاپ