اخبار داخلی
حضور ۸ تیم در لیگ برتر والیبال بانوان قطعی شد

جلسه کمیته تعیین وضعیت لیگ برتر والیبال بانوان برگزار و حضور هشت تیم در رقابت‌های سال ۱۴۰۰ قطعی شد.

لیگ برتر والیبال بانوان سال ۱۴۰۰ یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی از دهه دوم آبان آغاز خواهد شد. این مسابقات در مرحله مقدماتی به صورت رفت و برگشت (در یک گروه) و مرحله دوم پلی‌آف برگزار خواهد شد.

پس از بررسی‌های انجام‌شده حضور هشت تیم از جمله جوانان زرتشتی، سایپا تهران، پیکان تهران، ذوب آهن اصفهان، باریج اسانس کاشان، ریف اصفهان، مدرن مشهد و مس رفسنجان در لیگ برتر بانوان قطعی شده است. درخواست سایر تیم‌های متقاضی نیز در حال بررسی است.

شروط سازمان لیگ برای میزبانی نساجی

سازمان لیگ اعلام کرد پس از رفع دو نقص ورزشگاه شهدای ساری این ورزشگاه میزبان بازی‌های نساجی در لیگ برتر خواهد بود.

بر همین اساس میزبانی نساجی منوط به رفع دو نقص این ورزشگاه است. در صورت برطرف شدن وضعیت نامساعد چمن و نور ورزشگاه با تایید سازمان لیگ، این ورزشگاه می‌تواند میزبان بازی‌های قائمشهری‌ها تا نیم فصل باشد.

البته رفع این دو نقص عمده ورزشگاه در شرایط حضور نداشتن تماشاگران بوده و در صورت حضور تماشاگران شرایط به قبل بازگشته و تمامی نواقص ورزشگاه شهدا الزاما و باید برطرف شود تا نساجی بتواند تا پایان نیم فصل اول در شهرستان ساری میزبان حریفان خود باشد.

چهارمین پیروزی متوالی فولاد سیرجان

تیم والیبال فولاد سیرجان، مرحله نخست مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را با ۴ پیروزی متوالی به پایان برد.

تیم والیبال فولاد سیرجان در آخرین دیدار مرحله نخست مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا از ساعت ۱۲ امروز سه‌شنبه به مصاف تیم «دیاموند فود» تایلند رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

شاگردان سعید رضایی در ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ حریف تایلندی خود را شکست دادند و در ست سوم ۲۳ بر ۲۵ شکست خوردند.

تیم فولاد سیرجان، امروز را استراحت خواهد کرد و فردا در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «ناخون راچاسیما» دیگر نماینده تایلند می‌رود.

قهرمانی فولاد مبارکه سپاهان در مرحله اول لیگ برتر دوچرخه سواری پیست

مرحله نخست مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری پیست با حضور ۹ تیم در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

مرحله نخست مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری پیست با حضور ۹ تیم به میزبانی پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان قهرمان مرحله نخست این رقابت ها شد.

نسخه مناسب چاپ