اخبار داخلی
گل‌محمدی: به جای عربستان به خانه برگشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید به دلیل ناهماهنگی‌ و بی خیالی بعضی‌ها، پرواز تیمش به عربستان لغو شده است.

پس از لغو سفر پرسپولیس به عربستان، یحیی گل‌محمدی با انتشار پیامی در فضای مجازی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.او در این پیام آورده است: بعد از ۵ ساعت معطلی در فرودگاه به دلیل ناهماهنگی‌ و بی‌خیالی بعضی‌ها به خانه برگشتیم. این اتفاق بدی برای تیم بود و تمام برنامه‌ریزی‌های تمرینی و ریکاوری تیم را دچار مشکل خواهد کرد. می‌دانم شرایط سخت و استرس زیادی را متحمل هستید، خواستم از این طریق به شما عزیران قول بدهم که تا آخرین توان و تا سرحد جان برای سربلندی شما می‌جنگیم. نگران نباشید و خدای پرسپولیس بزرگ است.

غلبه مقصودلو بر «الکسی شیروف» نامدار در لیگ شطرنج اسپانیا

نفر نخست ریتینگ شطرنج ایران کار خود را در لیگ اسپانیا با برتری برابر نایب قهرمان اسبق شطرنج جهان آغاز کرد.

لیگ شطرنج اسپانیا با حضور «پرهام مقصودلو» سوپر استاد و «پویا ایدنی» استاد بزرگ شطرنج ایران آغاز شد. در دور نخست این رقابت‌ها، پویا ایدنی موفق شد با پیروزی مقابل استاد بزرگ کشور اسپانیا یک امتیاز برای تیمش به ارمغان بیاورد.

همچنین پرهام مقصودلو سوپر استاد شطرنج ایران در دور اول این مسابقات توانست استاد بزرگ کشور روسیه، گریگور اوپارین، شکست دهد و در دور دوم نیز موفق به شکست استاد بزرگ اسپانیایی «الکسی شیروف» شد تا با افزایش ۸.۷ واحدی درجه بین‌المللی خود به رده ۳۰ جهان صعود پیداکند. الکسی شیروف لیتوانی‌الاصل اسپانیا سابقه ایستادن در جایگاه دوم ریتینگ جهان را دارد.

جدایی حدادی فر از ذوب آهن

هافبک باتجربه و باسابقه تیم فوتبال ذوب آهن از این تیم جدا شد.

قاسم حدادی فر هافبک باتجربه تیم فوتبال ذوب آهن با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود خبر از جدایی اش از این تیم اصفهانی داد. حدادی فر در این مطلب خود نوشت: «سپاس ذوب آهن. خداحافظ.»

وی همچنین دو تاریخ ۱۳۶۹ (زمان حضورش در ذوب آهن) و ۱۴۰۰ (زمان جدایی) را در این مطلب ذکر کرده است.

گفته می‌شود این هافبک در لیست مازاد مهدی تارتار سرمربی تیم ذوب آهن قرار داشت و گفتگوها برای بازگرداندن وی به تیم بی نتیجه مانده بود. حدادی فر در بیشتر دوران فوتبالش در ذوب آهن حضور داشت و تنها در دو مقطع در تیم‌های صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز بازی کرد.

مهاجم فرانسوی در سبد نقل و انتقالات مجیدی

مهاجم فرانسوی در لیست خرید فرهاد مجیدی قرار گرفته است. رودی فیلیپه گستده مهاجم ۳۲ ساله در رادار فرهاد مجیدی قرار گرفته است. این بازیکن امروز برای انجام تست‌های پزشکی باشگاه استقلال وارد تهران خواهد شد.فیلیپه در تیم‌های بلکبرن راورز، استون ویلا، میلدرزبرو و پاناتینایکوس بازی کرده و فصل گذشته در تیم یونانی به میدان رفته است.

نسخه مناسب چاپ