by etnew | آذر ۲, ۱۴۰۰ ۷:۳۰ ب.ظ

اخبار داخلی

کمیته فوتسال صاحب رئیس شد

فدراسیون فوتبال بعد از گذشت چند ماه رئیس کمیته فوتسال را مشخص کرد.

بعد از اینکه مهرداد سراجی به دلیل برخی اختلاف نظر‌ها با رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت از ریاست کمیته فوتسال کناره گیری کند، چند مدتی این کمیته بدون رئیس بود و حتی تیم ملی فوتسال کشورمان هم بدون مدیر به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی اعزام شد. از همین رو بعد از گذشت ۶۰ روز بالاخره فدراسیون فوتبال بعد از مدت‌ها رئیس کمیته فوتسال را مشخص کرد و احسان اصولی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی به عنوان سرپرست کمیته فوتسال انتخاب شد.

اصولی پیش از این ریاست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال را بر عهده داشته است.

محمد باقری معتمد در کادرفنی تیم ملی تکواندو

حضور نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در کادرفنی تیم ملی تکواندو قطعی شد.

در آستانه برگزاری رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی تکواندو، حضور محمد باقری معتمدی، نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ در کادرفنی تیم ملی تکواندو قطعی شد. با تصمیم کمیته فنی فدراسیون تکواندو قرار است در این انتخابی محمد باقری معتمد به عنوان تنها دستیار در کنار فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی تکواندو حضور داشته باشد و با شروع تمرینات در خصوص دیگر اعضای کادرفنی تصمیم‌گیری شود.

محمد باقری معتمد در سالیان گذشته در مقطعی با تیم ملی هند همکاری داشت و در حال حاضر نیز قرار است هدایت تیم معتمد را در لیگ برتر تکواندو برعهده داشته باشند. معتمد در دوران حضور در تیم ملی نیز علاوه بر مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن، یک مدال طلا و یک مدال نقره جهان، دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز آسیا، مدال طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۲ و یک مدال طلا و یک مدال نقره المپیک دانشجویان را کسب کرد.

تلاش پرسپولیس برای پرداخت طلب کالدرون

باشگاه پرسپولیس بار دیگر اقدام به پرداخت قسط سوم طلب گابریل کالدرون کرد تا تعهدات مالی خود در قبال سرمربی پیشین را پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس برای خروج از محرومیت نقل و انتقالاتی از سوی فیفا ملزم به پرداخت تمام و کمال مطالبات گابریل کالدرون و خواکین است.

باشگاه پرسپولیس که قسط اول و دوم طلب ۵۸۰ هزار دلاری کالدرون را به حساب او در سوئیس واریز کرده بود برای باقیمانده این مبلغ با مشکل روبرو شد و بانک مقصد، ارز واریزی را برگشت زد.

باشگاه پرسپولیس پس از برگشت خوردن این مبلغ، بار دیگر اقدام به واریز آن کرد تا پول کالدرون قبل از تعطیلات آخر هفته میلادی واریز شود تا پرسپولیس اقدام به ثبت قرارداد خریدهای تازه وارد خود از کشو تاجیکستان کند.

«منوچهر صفروف» و «وحدت هنانوف» که حدود ۲۰ روز قبل با فسخ قرارداد خود با استقلال تاجیکستان به تهران آمدند به دلیل محرومیت سرخ‌ها از سوی فیفا نمی‌توانند قرارداد خود را ثبت کنند تا در دیدار امروز پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان نیز غیبت داشته باشند.

Source URL: https://www.ettelaat.org/?p=590008