دستوردادستان برای تعیین تکلیف ۸۰ درصد خودروهای توقیفی از قاچاقچیان
 

سرویس خبر: دادستان کل کشور با بیان این که بیش از ۱۴هزار دستگاه خودرو در پارکینگ‌های ستاد مبازره با مواد مخدر توقیف هستند، افزود: ۸۰ درصد خودروهای توقیفی باید تا پایان امسال تعیین تکلیف شوند.

پیرو دستور رئیس قوه قضائیه به دادستان کل کشور مبنی بر تسریع تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیف و یا ضبط شده در پرونده‌های مواد مخدر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور دیروز از پارکینگ خودروهای توقیفی مرتبط با پرونده‌های مواد مخدر در منطقه شهریار دیدن کرد.

وی در این بازدید در جریان آمار خودروهای توقیفی، تعداد و سال توقیف، نحوه مزایده و فروش و چگونگی نگهداری آنها قرار گرفت و بر تعیین تکلیف ۸۰درصدی خودروهای توقیفی تا پایان امسال تاکید کرد.

منتظری با بیان این که حدود ۱۴هزار و ۷۰۰خودرو در پارکینگ‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر توقیف هستند، ادامه داد: آنچه که مربوط به دستگاه قضایی است باید انجام شود و اگر نیاز به بخشنامه یا دستور است انجام خواهیم داد.

دادستان کل کشور افزود: ساماندهی وضعیت فعلی به همکاری و تعامل دستگاه‌های مربوطه و کار جهادی و تلاش مضاعف نیاز دارد که دستگاه قضایی آماده همکاری و انجام اقدامات لازم برای تعیین تکلیف این خودروها است.

نسخه مناسب چاپ