by etnew | آذر ۳, ۱۴۰۰ ۷:۳۳ ب.ظ

اخبار داخلی

سرمربی تیم ملی فوتسال: ما لیست ندادیم

سرمربی تیم ملی فوتسال در خصوص انتشار اسامی نفرات دعوت شده به اردوی ایتالیا اظهار داشت: این لیست از سوی ما نبوده است.

لیست تیم ملی فوتسال جهت اردوی این تیم در ایتالیا در روز برگزاری دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر اعلام شد و برخی مربیان به این اقدام اعتراض داشتند اما «سید محمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی فوتسال در این خصوص اظهار داشت:‌ هرگونه لیست رسمی تنها از سایت فدراسیون فوتبال انتشار پیدا می‌کند و من نیز نمی‌دانم چه کسی این اسامی را انتشار داده است.

وی افزود: در این لیست؛ سینا پرکاس حضور دارد اما آیا این دروازه‌بان که پایش شکسته را ما دعوت می‌کنیم؟ پس معلوم می‌شود این لیست از سوی ما نبوده است و مربیان باید به کسانی معترض باشند که این اسامی را انتشار دادند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: این لیست برای اردوی قبلی بوده و تغییراتی دارد. به زمان خودش لیست تیم ملی اعلام می‌شود. اسامی مدنظر ما به کشور ایتالیا فرستاده شده است.

تیم ملی فوتسال ایران ۲۸ آذر ماه اردوی تدارکاتی خود را در ایتالیا برپا می‌کند و در این اردو به مصاف تیم ملی ایتالیا خواهد رفت.

میراسماعیلی:روند دادگاه امیدوار کننده بود

رئیس فدراسیون جودو، گفت: روند روز گذشته دادگاه عالی ورزش (CAS) امیدوار کننده بود و ما از آخرین شانس خود برای رفع تعلیق استفاده کردیم.

«آرش میراسماعیلی» در خصوص جلسه رسیدگی به پرونده جودوی ایران که به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: بعد از رای دوم کمیته انضباطی فدراسیون جهانی مبنی بر چهار سال تعلیق فدراسیون ایران، تلاشمان را برای رفع تعلیق آغاز کردیم.

وی افزود: رأی قبلی تعلیق دائم و با پیش شرطی خاص از سوی رئیس فدراسیون جهانی جودو بود که از سوی دادگاه عالی ورزش باطل شد و دوباره کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو، چهار سال ما را محروم کرد.

به این رأی اعتراض کردیم و حدود چهار ماه طول کشید تا روند پرونده طی شود. وی گفت: این جلسه بسیار سنگین و طولانی بود و حدود چهار ساعت به طول انجامید و پس از ارائه دفاعیت از سوی طرفین، داوران سوالاتی نیز مطرح کردند. در نهایت پرونده برای بررسی و اعلام رای نهایی ارسال شد و فکر می‌کنم اگر مانند دفعه قبلی چند مرتبه با تعویق مواجه نشود، رای تا چند هفته دیگر اعلام می‌شود.

حضور حسن یزدانی در لیگ برتر کشتی

حسن یزدانی قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم المپیک و جهان در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد کشتی به میدان می رود.

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد قرار است روز ۱۸ آذرماه در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی برگزار شود. در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها شرکت داروسازی سهند ارس با فولادین ذوب آمل و همچنین صنایع مازندران با دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف هم

خواهند رفت.

در همین راستا، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلا و نقره المپیک و طلا، نقره و برنز جهان بعداز ظهر دیروز با حضور در محل سازمان لیگ کشتی، قرارداد خود را با تیم فولادین ذوب آمل برای حضور در مرحله نهایی لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) به امضاء رساند.

Source URL: https://www.ettelaat.org/?p=590201