تیم های ورزشی کارگری به فنلاند و ایتالیا اعزام می شوند
مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون ورزش کارگری به ریاست محمد چکشیان معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مسئولان فدراسیون و اعضای مجمع و روسا و سرپرستان هیات های ورزشی کارگران کشور برگزار شد.
به گزارش ایسنا، مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون ورزش کارگری به منظور بررسی و تصویب اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی، تصویب دستورالعمل شرایط اختصاصی نامزدهای دارای وثاقت و امانت، نحوه ثبت‌نام و رأی‌گیری برای داوطلبان پست‌های هیات رئیسه فدراسیون ورزش کارگری، بررسی و تصویب دستورالعمل کمیسیون مربیان، بررسی و تصویب دستورالعمل کمیسیون داوران ، ورزشکاران و بررسی و تصویب کلیات تقویم عملیاتی سال ۱۴۰۱فدراسیون ورزش کارگری به ریاست معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، مهدی مستجاب الدعوه معاون امور مجامع فدراسیون های ورزشی، کمال تنها مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.در این مجمع ۳۱استان آنلاین و ۲۰استان به صورت حضوری در مجمع حضور داشتند.
با تصویب اعضای مجمع، تقویم ورزشی ۱۴۰۱فدراسیون ورزش کارگری به تصویب رسید.
جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری در مجمع گفت: در این مجمع اساسنامه جدید فدراسیون ورزش کارگری توسط اعضای مجمع به تصویب رسید و کمیسیون داوران، مربیان و ورزشکاران این فدراسیون هم با رویکرد جدید سایر فدراسیون های ورزشی در سال جدید دنبال خواهد شد.
وی گفت: در سال ۱۴۰۱برای اولین بار در برخی رشته های کارگری لیگ برگزار خواهیم کرد. همچنین برای توسعه ورزش همگانی در سال آینده برنامه های زیادی از جمله برپایی کاروان های ورزش و نشاط خواهیم داشت.
رمضی همچنین تاکید کرد: با تصویب اعضای مجمع، رشته شنا سال آینده به مسابقات بین المللی فنلاند و کشتی و فوتبال ساحلی به مسابقات بین‌المللی ایتالیا اعزام خواهند شد.وی در پایان یکی از مهمترین برنامه های فدراسیون را توجه ویژه به بحث آموزش ذکر کرد و گفت: سال آینده شرایط ورزش کارگری بهتر از امسال خواهد بود.

نسخه مناسب چاپ