اخبار کوتاه
 

پیراهن جدید بارسلونا با معرفی اسپانسر جدید

با عقد قرارداد بارسلونا با اسپاتیفای، نام این شرکت روی پیراهن جدید آبی‌اناری‌ها رفت.

به گزارش فارس، باشگاه بارسلونا به طور رسمی قراردادی ۴ ساله با اسپاتیفای امضا کرد و که به گفته موندو دپورتیوو این اسپانسر سالیانه ۶۵ تا ۷۰ میلیون یورو پول خواهد داد. نام ورزشگاه بارسلونا به «اسپاتیفای نیوکمپ» تغییر کرد و نام این برند قرار است روی پیراهن فصول آینده بارسلونا به جای «راکوتن» بیاید.

پیشنهاد به آبراموویچ برای تأسیس تیم هم‌سطح چلسی در روسیه

دومای روسیه به رومن آبراموویچ برای تأسیس تیم هم‌سطح چلسی در روسیه پیشنهاد داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ دیمیتری سیشف، رئیس کمیسیون ورزش مجلس دولتی روسیه به مالک روس چلسی پیشنهاد داد تیمی هم‌سطح آن در روسیه تأسیس کند.

سیشف در واکنش به تحریم رومان آبراموویچ از سوی انگلیس گفت: مقام‌های انگلیسی به این واقعیت رسیدند که تحریم‌های صورت‌گرفته علیه شهروندان روسی مردم کشورش را نیز هدف قرار می‌دهد. چگونه می‌توانیم باشگاه و مردی را که آن را از یک سطح پایین به بالا آورد تحریم کنیم؟ آبراموویچ هزینه زیادی در چلسی کرد و باید به این کارش احترام بگذارند. این مقام دومای روسیه افزود: از سویی می‌توانیم به این فکر کنیم که فردی باتجربه مانند رومان آبراموویچ می‌تواند به فوتبال روسیه توجه کند. او می‌تواند تیمی هم‌سطح چلسی در روسیه ایجاد کند. اکنون زمان مناسبی برای باشگاه‌های روسی برای بهبود عملکرد فنی و مالی است. تجربه فردی مانند آبراموویچ هم برای ورزش روسیه بسیار ارزشمند است.

دوست صمیمی ترامپ، مشتری چلسی شد

دوست صمیمی رئیس جمهور سابق آمریکا برای خریدن باشگاه لندنی پا پیش گذاشت. وودی جانسون برای خرید باشگاه چلسی و جانشینی رومن آبراموویچ پا پیش گذاشت. جانسیون، دوست صمیمی و مورد اعتماد دونالد ترامپ و سفیر سابق آمریکا در بریتانیا برای خریدن باشگاه لندنی پیشنهاد خود را ارائه کرده است و می‌خواهد مالک چلسی شود

سرمایه‌داران و ثروتمندان دنیا تا انتهای جمعه برای خریدن باشگاه چلسی زمان دارند و طبق گزارش دیلی میرر، آخرین پیشنهاد از سوی جانسون ارائه شده است. طبق گزارش سان انگلیس،‌ گروه مدیا سعودی نیز پیشنهاد ۲٫۷ میلیارد پوندی ارائه کرده است.

نسخه مناسب چاپ