by etnew | اسفند ۲۵, ۱۴۰۰ ۷:۵۱ ب.ظ

مجیدی: عده‌ای دوست ندارند استقلال با مربی دیگری قهرمان شودو

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به شایعات اخیر درباره استفاده از جادوگر گفت: جادوی من دعای مادر پیرم است که هر روز برایم دعا می‌کند.

به گزارش تسنیم، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار امروز استقلال مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر گفت: دربی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد. فردا با تیم بسیار خوبی بازی داریم. جدا از دربی، پرسپولیس در چند سال روند خوبی داشته و مهم‌ترین فاکتور این تیم ثبات و حفظ بازیکنانش بوده است. بازیکنان این تیم سال‌ها کنار هم بازی می‌کنند و هماهنگی خوبی دارند. پرسپولیس تیم فوق‌العاده خوبی است. در درجه اول می‌خواهیم شاهد بازی خوبی باشیم و برای هواداران استقلال و پرسپولیس بازی جذابی شود.

وی در مورد عملکرد خوب آمانوف، یامگا و سیلوا در استقلال تصریح کرد: بازیکنانی که به ایران می‌آیند را ایجنت‌ها معرفی می‌کنند و فیلم ۲۰ دقیقه‌ای نشان می‌دهند تا جذب شوند. من در مورد هیچ بازیکنی این کار را نکردم. شاید باورتان نشود زمانی که قصد داشتیم کوین یامگا را جذب کنیم حداقل ۴ بازی نود دقیقه‌ای از او به همراه گابریله پین و صالح مصطفوی نگاه کردیم. گزینه‌های خط دفاعی زیاد بودند ولی ترجیح دادم بازیکنی بیاید که بازی کرده باشد. سیلوا یک ماه قبل بازی کرده بود. نقطه مثبت در جذب بازیکنان خارجی، استقلال بوده که در آسیا شناخته شده است. وقتی سیلوا روزمه باشگاه استقلال را دیده بود، گفت «خوشحالم به یک تیم بزرگ آسیایی می‌آیم».

وی در واکنش به این سؤال که در ۲۲ هفته گذشته شکست ناپذیر بوده و آیا با این شرایط در دربی به فکر تساوی است یا رویکرد دیگری دارد، گفت: مربی‌ای که با تفکر مساوی وارد زمین شود، مطمئناً می‌بازد. سه امتیاز بازی فردا برای من خیلی مهم است. مجیدی در واکنش به اینکه برخی صحبت‌ها مبنی بر ارتباط کادرفنی استقلال با جادوگر مطرح شده، عنوان کرد: واقعاً شما به عنوان یک خبرنگار خجالت نمی‌کشید این سؤال را مطرح می‌کنید؟ جادوی من دعای مادر پیرم است که هر روز برای من دعا می‌کند.

وی در زمینه جنب و جوشی که در بازی‌های استقلال در کنار زمین دارد، تصریح کرد: مدل مربیگری من است و چیزی نیست که یک بازی انجام دهم و یک بازی هم انجام ندهم. فکر می‌کنم بعضی مواقع در شرایط بازی پیش می‌آید ولی در کل در ۹۰ دقیقه بیشتر تمرکزم روی بازی است.

مجیدی در واکنش به اظهارات علیرضا منصوریان علیه او پس از دیدار با صنعت نفت آبادان گفت: اشکالی ندارد!

مجیدی درباره اینکه گل‌محمدی گفته دربی رفت خوب بازی کردند، یادآور شد: هواداران دو تیم دوست دارند کیفیت خوبی از تیم‌شان ببینند. وقتی کیفیت بازی پایین می‌آید به خاطر حساسیت‌ها است. پیش‌بینی من این است که فردا هواداران خوب استقلال و پرسپولیس بازی خوبی می‌بینند.

سرمربی استقلال در رابطه با تقابل تیمش با عنوان بهترین خط دفاعی با بهترین خط حمله لیگ یعنی پرسپولیس گفت: در مورد استراتژی بازی فردا نمی‌توانم صحبت کنم. اول صحبت‌هایم گفتم با تیم بسیار خوبی بازی داریم. پرسپولیس نه تنها در حمله بلکه در خط هافبک و دفاعی‌ از بهترین‌های لیگ است.

Source URL: https://www.ettelaat.org/?p=611793