by etnew | اسفند ۲۵, ۱۴۰۰ ۷:۵۴ ب.ظ

اخبار داخلی

شهداب و پیکان در جام باشگاه‌های والیبال آسیا

تیم‌های والیبال مقاومت شهداب یزد و پیکان تهران به عنوان نمایندگان ایران در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۲ معرفی

شدند.

رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از ۲۵ اردیبهشت تا اول خردادماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

با توجه به ترافیک رویدادهای بین‌المللی والیبال ایران در سال آینده، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت که رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا ۲۰۲۲ را در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار کند و تهران را به عنوان شهر میزبان این رقابت‌ها به کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی کرد.

بر این اساس فدراسیون والیبال ایران با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون والیبال آسیا تیم مقاومت شهداب یزد را به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال ایران و تیم پیکان تهران را به عنوان میزبان این رقابت‌ها معرفی کرد.

شیمیدر قم قهرمان لیگ برتر بسکتبال زنان شد

لیگ برتر بسکتبال زنان با قهرمانی تیم شیمیدر قم به پایان رسید.

چهارمین دیدار از فینال لیگ برتر بسکتبال زنان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه، ۲۵ اسفند بین تیم‌های شیمیدر قم و گروه بهمن تهران برگزار شد که در نهایت شیمیدر با پیروزی شیمیدر به پایان رسید. شاگردان شایسته متشرعی در شیمیدر موفق شدند با حساب ۷۲ بر ۵۷ گروه بهمن را شکست بدهند و با کسب سه پیروزی از چهار مسابقه قهرمان لیگ شوند.

گروه بهمن فصل پیش قهرمانی لیگ را به دست آورد اما در این دوره از مسابقات موفق نشد از قهرمانی خود دفاع کند و نایب قهرمان شد. شیمیدر قم، گروه بهمن تهران، اکسون تهران و پالایش نفت آبادان به ترتیب در جایگاه اول تا چهارم لیگ قرار گرفتند.

امیر سرخوش مقتدرانه قهرمان آسیا شد

امیر سرخوش در دیدار نهایی با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و بر بام اسنوکر آسیا ایستاد.

امیرسرخوش در دیدار نهایی مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا موفق شد با نتیجه ۵ بر صفر ایشپریت سینگ چادا از هندوستان را شکست دهد و بر بام اسنوکر آسیا بایستد.

مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا ۲۱ تا ۲۵ اسفند ماه به میزبانی کشور قطر برگزار شد که در نهایت امیر سرخوش ملی پوش اسنوکر ایران موفق شد عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کند.سرخوش هفته گذشته نیز موفق شد به عنوان نایب قهرمانی مسابقات اسنوکر قهرمانی جهان دست پیدا کند.هم‌چنین امیر سرخوش با ثبت بریک ۱۳۰ موفق شد در صدر بالاترین امتیازهای به‌دست آمده در مسابقات قرار گیرد و جایزه بالاترین بریک مسابقات را کسب

کند.

Source URL: https://www.ettelaat.org/?p=611803