قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت روزنامه اطلاعات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت روزنامه اطلاعات به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت روزنامه اطلاعات و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت روزنامه اطلاعات از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت روزنامه اطلاعات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت روزنامه اطلاعات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت روزنامه اطلاعات اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت روزنامه اطلاعات استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت روزنامه اطلاعات ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت روزنامه اطلاعات به صورت الکترونیکی ( سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت روزنامه اطلاعات به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت روزنامه اطلاعات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت روزنامه اطلاعات ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت روزنامه اطلاعات ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت روزنامه اطلاعات جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت روزنامه اطلاعات است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت روزنامه اطلاعات محفوظ می‏‌دارد.